MEDİKAL DİREKTÖRÜ: MEHMET USTAOĞLU 

 

 

 

   Masterlife Medikal Direktörü Mehmet USTAOĞLU , Avrupa Saç Restorasyon üyesidir.

   Ayrıca İNGİLTERE HAIR konferansına katılım belgesi sahibidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vizyonumuz: Bilimsel Araştırma-Geliştirme çalışmaları ve öncü klinik uygulamalar ile Türkiye’nin güvenilen ve tercih edilen Saç ve Kozmetik Cerrahi kliniklerinden biri haline gelebilmek.

Misyonumuz: Medikal misafirlerimizin ihtiyaçlarına uygun tedavi yöntemlerini, alanında deneyimli hekim ve profesyonel yöntemlerle sunarak yaşam kalitelerini yükseltmek.

Amacımız: Masterlifehair ekibi olarak, alanında güven duyulan ve takip edilen bir klinik olmasını sağlama yanında medikal misafirlerimizle markamız arasında kalıcı sıcak bir bağ oluşturmayı amaçlıyoruz.Üst seviyede tıbbi hizmet ve bakım standartlarımız sağladığımız güvenin kaynağı 10 yıla dayanan deneyim ve tavizsiz etik anlayışımızdır.

Değerlerimiz: Sunduğumuz her hizmette üst seviyede memnuniyet ve medikal misafirlerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak amacına tutkuyla bağlıyız.

Güven: Medikal misafirlerimize tavsiye ettiğimiz ve sunduğumuz tüm tıbbi çalışmalarda, etik anlayışımıza sadık kalarak sadece onların sağlıklarını düşünerek yön gösterir ve yaptığımız tüm uygulamaların güvenilirliğini garanti ederiz.