Kurallarımız

 

 

Bu sayfada sermaye piyasalarına yönelik olarak yapılan tüm yorumlar, analizler ve değerlemeler, finansal tablolar analisti ve sermaye piyasaları araştırmacısı ve aktif uygulayıcısı BM Capital Mali Yatırım ve Finansal Danışmanlık A.Ş şirketinin kurucu ortakları SMMM Kadir Türok ÖZDAMAR ve Dr.SMMM Mete Akyol’un deneyim ve bilgisi dâhilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların ve analizlerin neticesinde ortaya çıkan teknik ve temel analiz irdelemelerinin bilgisayar programının da yardımıyla oluşturan bir ürünüdür. Yorumlar, üyeler için birer AL veya SAT önerisi teşkil etmedikleri gibi üyelerin bu yorumları baz alarak uğrayabilecekleri olası zararlar için bir tazminat hakkı bulunmaz. Yatırım başarısı, bu hizmet dâhilinde sunulan bilgilere ek olarak, kişinin bir bütün olarak kendi araştırma ve bilgisi, deneyimi, disiplini ve yatırım yaklaşımının yeterliliğine bağlıdır. Salt bu hizmetle sunulan bilgiler ışığında mutlak başarı beklemek gerçekçi olmaz. Gerçek veya Tüzel Kişiler bu hizmete üye olmakla yukarıdaki koşulların tamamını okuyup, anlayıp, kabul etmiş sayılırlar.

İşbu sayfada yapılan açıklamaların amacı sadece bilgi vermektir. Hiçbir garanti taşımazlar. Eğer verilen bilgileri ya da yapılan analizlerin sonuçlarını bir yatırım tavsiyesi olarak almayı tercih ederseniz, bunun riski tamamen size aittir. Borsada yatırım son derece tehlikeli bir girişim olabilir. Bizim tavsiyelerimize uymanız ve verdiğimiz bilgileri kullanmanız halinde, kendi yatırım kararlarınızın bütün riskini ve maliyetini üstlenecek kişi yine sizsiniz. Bu sayfada posta ve yayınlarında bulunan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti telif hakları kanunları ile koruma altında olup, hiç bir şekilde editörün yazılı açık izni olmadan kopyalanamaz ve taklit edilemez.

Bu sayfa da üyeler tarafından yazılan mesajların yayınlanıp yayınlanmama kararı tamamen sayfa yöneticilerine aittir ve gerekli görülmesi halinde gönderilen mesajlar yayınlanmayacaktır. Ayrıca gönderilen her mesaja ait IP yani mesaj sahibine ait kimlik bilgileri tarafımızdan saklanmaktadır. Bu bilgiler, kanunen zorunluluk oluşturmadıkça 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Türk Ceza Kanunu madde 125.madde ve 57.madde uyarınca suç teşkil eden diğer mesajlar, yorum ve içerikler hakkında ve yalan, yanlış, mesnetsiz yazılar veya hakaretler, küfürler, iftira, kişilik haklarına saldırı v.b gibi durumlarda gerekli makamlara hukuka uygun olarak bildirim yapılacaktır.

Bu sayfaya girmekle aşağıda belirtilen koşulları tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılmaktasınız. Aşağıda yer alan koşullardan herhangi birini kabul etmemeniz ve/veya çekinceli olarak kabul etmeniz halinde lütfen bu sayfaya giriş yapmayınız.

Bu sayfada yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve grafik, sayfa sahibi tarafından hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan alınan bilgiler esas alınarak ve azami özen gösterilerek hazırlanmıştır. Grafikler Matriks Veri ekranı ve Meta Trader veri ekranı kullanılarak elde edilmiştir.

Burada yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve grafik yatırımcıyı bilgilendirmeye yönelik olup, yatırım önerisinde bulunma hedefi ya da adı geçen hisselerin, mal ve hizmetlerin alınıp satılması için tavsiye niteliğinde değildir.

Bu sayfa kendi başına, sermaye piyasası veya diğer piyasa araçları ile bunları ihraç eden ortaklık ve kuruluşlar hakkında ve sermaye piyasası, Viop ve diğer piyasalar ile ilgili diğer konularda yönlendirici nitelikte yorum ve yatırım tavsiyelerinde bulunmaz, bulunamaz, bulunması da beklenemez. Piyasadaki diğer teknik analiz, expert ve indikatör yöntemlerinin kullanımında da olduğu gibi, bu yöntemi kullanan/izleyen/inceleyen teknik analizci kendi ihtiyacı olan yorum ve yatırım tavsiyesini bizzat kendisi bu yöntemden çıkarır. İlgili indikatörlerin ve expert programlarımızın tamamında veya içeriğinde yer alan formül, bilgi, şekil ve değerler, yazılım ve teknikler, kullanıcılar tarafından sadece bilgi edinme amacı ile kullanılabilir. Analizler sistemlerimiz, matematiksel hesaplamalar yaparak çalıştırıldıkları yatırım aracında sanal emirler veren(üreten) bilgisayar programlarıdır. Bu programlar yatırım aracındaki fiyat, işlem hacmi ve çeşitli teknik göstergeleri bilgisayar ortamında değerlendirir. Sistemlerimiz daha önce verilen sinyallerin gerçekleşme yüzdelerini ve sonuçlarını da gösterir. Bu sistemlerin amacı yatırımcılara yorum, tavsiye ve öneride bulunmak değil, programca yapılan hesaplamalar sonucunda ortaya çıkan analizler hakkında bilgi vermektir.

Yatırım başarısı, kişinin bir bütün olarak kendi araştırma ve bilgisi, deneyimi, disiplini ve yatırım yaklaşımının yeterliliğine bağlıdır.

Bu sayfanın sahibi  BM Capital Mali Yatırım ve Finansal Danışmanlık A.Ş  önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın bu sayfa da yer alan bütün bilgi, değerlendirme yorum veya grafikleri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir.

Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu sayfa kapsamındaki her türlü bilgi, değerlendirme, yorum veya grafik hiçbir surette sayfa sahibinin taahhüdünü içermemekte olup, bu bilgilere istinaden alacağınız yatırım kararları, varacağınız sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler tümüyle size ait olacaktır.

Bu sayfada ki bilgilerin hatalı veya eksik olmasından veya bu bilgilere dayanarak yapacağınız işlemler veya alacağınız kararlar sonucunda doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşabilecek her türlü maddi ve/veya manevi zarar, kâr mahrumiyeti ve her ne ad altında olursa olsun zararlardan, hiçbir şekil ve surette sayfa sahibini sorumlu tutamaz ve hiçbir şekil ve surette her nam altında olursa olsun sayfa sahibinden herhangi bir talepte bulunamazsınız.

www.borsamusaviri.com  sayfasında  yer alan her türlü bilgi, malzeme, sunum, grafik, rapor veya görsel unsur üzerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmedikçe münhasıran site sahibine ait olup, bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, malzeme, sunum, grafik, rapor veya görsel unsur site sahibinin yazılı ve açık izni olmaksızın üçüncü kişilere dağıtılamaz, kiralanamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz veya her ne surette olursa olsun ticari bir amaçla kullanılamaz.

 

İş stratejileri

Doğru zamanda doğru yatırımı yaparak, işinizi büyütün.

İşletme, organik (ücrete tabi olmayan) arama motoru sonuçlarında görünürlüğü artırmaya odaklanan bir pazarlama disiplinidir. Gerekli olan teknik ve yaratıcı unsurları içerir

Tamamlanan Projeler
Üst Sıra Pazar Payı

Sıralamaları iyileştirmek, trafiği artırmak ve arama motorlarında iyileştirmek için gereken yaratıcı unsurları arttırmak için gereken teknik ve yaratıcı unsurları kapsar.

İş Doygunluğu ve Popülerlik

Sıralamaları iyileştirmek, trafiği artırmak ve arama motorlarında iyileştirmek için gereken yaratıcı unsurları arttırmak için gereken teknik ve yaratıcı unsurları kapsar..

Müşterilerimize Bir Çalışma Gününü Destekliyoruz

Sıralamaları iyileştirmek, trafiği artırmak ve arama motorlarında iyileştirmek için gereken yaratıcı unsurları arttırmak için gereken teknik ve yaratıcı unsurları kapsar.

Üst Sıra Pazar Payı

Sıralamaları iyileştirmek, trafiği artırmak ve arama motorlarında iyileştirmek için gereken yaratıcı unsurları arttırmak için gereken teknik ve yaratıcı unsurları kapsar.

İş Doygunluğu ve Popülerlik

Sıralamaları iyileştirmek, trafiği artırmak ve arama motorlarında iyileştirmek için gereken yaratıcı unsurları arttırmak için gereken teknik ve yaratıcı unsurları kapsar.

Müşterilerimize Bir İş Günü Destekliyoruz

Sıralamaları iyileştirmek, trafiği artırmak ve arama motorlarında iyileştirmek için gereken yaratıcı unsurları arttırmak için gereken teknik ve yaratıcı unsurları kapsar.