Modern dünyamızın sizler için sunduğu olağanüstü yeniliklerle insanlık tarihinin vazgeçilmez isteği olan güzellik ve eşsiz bir görünümü sizlerle buluşturmak ana felsefemizdir. Masterlife Hair Center Saç Ekim Merkezi, saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavilerin yapılması amacıyla yıllardır faaliyet gösteren konusunda uzmanlaşmış ekiple bu güne kadar binlerce saç ekim vakasını başarıyla gerçekleştirmiş, konusunda uzman 8 yıllık bir kuruluştur. Masterlife kısa zamanda faaliyet alanını genişletip, sağlık turizminde de güçlü bir marka haline gelmiştir. Masterlife olarak hedefimiz, daha güzel ve sağlıklı bir görünüş için sorunlarınıza hızlı, etkili ve kalıcı çözümler üreterek hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan, tüm sorumluluklarımızın bilincinde olarak sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktır. Sizleri mutlu edecek güzelliği yaşamanız bizim gurur kaynağımızdır.

 

 

MASTERLİFEHAİR AİLESİ OLARAK NELER YAPABİLİYORUZ ?

  • Saç Ekimi

Saç ekimi folliküler ünite adı verilen ve saçlı derimizde bulunan saç köklerinin teker teker çıkarılması ve yeni yerlerine yerleştirilmesi işlemidir.  FUE tekniği ile yapılan saç ekiminin ilk bölümünde tipik olarak verici alanda toplu iğne başı kadar kesiler yaparak kök toplanır. İkinci bölümde ise toplanmış olan kökler saçlanması istenen bölgeye açılan kanallara yerleştirilir.

 

  • PRP Tedavisi

PRP dediğimiz ‘Plateletten Zengin Plazma’ sıvısı ve buna eklenen trombosit kaynaklı otolog protein karışımının saçların seyrekleştiği bölgeye uygulanmasıdır. PRP kendi kanınızdan elde edilen trombositlerin yine trombositlerinizden elde edilen proteinlerle aktive edilerek saçlı deriye uygulanmasıdır. Tamamen kendi kanınızla hazırlanır.

 

  • IceGraft

IceGraft solüsyonu tıbbın birçok yerinde kullanılan hücre, doku ve organların vucüd dışında da herhangi bir kayıp olmadan yaşamasını sağlayan bir karışımdır. Saç ekiminde verici alandan alınan greftlerin, ekimden önce bu solüsyonda bekletilmesi ile greflerin hücre ve doku kaybını önlenmektedir.

 

IceGraft, sağlıklı hücrelere saldıran serbest radikalleri temizler, pH değerini düzenler, geçişim desteği verir ve düçük derecede hücre içi iyon yoğunluğunun dengesini koruyan maddeler barındırır.

 

Solüsyon iki kuvvetli antioksidan, glütasyon ve sentetik vitamin E benzeri madde içerir. Optimize edilmiş bu karışım ile moleküler hücreler soğutma ve ısıtma işlemine olumlu cevap vererek, nakil yapılacak graftlerin canlılığını korur. Saç köklerine serumsuz ve proteinsiz hipoalerjenik bir özellik kazandırır.